INTEGRÁCIA 2012 – Charitatívna športová exhibícia Prešov

integracia

Každým rokom organizátori OZ Integrácia svieti pre všetky deti rovnako, pod záštitou predsedu vlády SR, predsedov Prešovského a Košického samosprávenho kraja a misnistra školstva, vedy, výskumu a športu, pripravia pre deti množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Tento rok mali tú česť zúčastniť sa a zatancovať si na tejto akcii aj deti zo SZUŠ Prokofievova Košice a podporiť tak dobrú vec spolu s raperom EGOM, Kristínou a mnohými ďalšími známymi osobnosťami.

Týmto vystúpením sme potešili viac ako 1500 detí zo základných škôl, ale takisto naše deti sa tešili z účinkovania s veľkou hviezdou. Organizátorom patrí za pozvanie veľká vďaka.

Zachytené momenty z exhibície môžete nájsť v galérii.

Link video: http://www.youtube.com/watch?v=ptcUyQaMf7c&feature=share